Biuletyn nr 2 otrzymuje ostatnie szlify. Zanim zostanie opublikowany garść ważnych aktualności.

W Centrum Zawodów będziecie mieli możliwość zjeść ciepły posiłek. Znajoma firma CaterMark zapewni gorącą grochówkę i dania z grilla.

Utrzymana jest godzina startu z Biuletynu nr 1, czyli ruszamy od godziny 10:00. Wyniki będzie można śledzić na żywo w internecie, a w lesie będą 2 PK “prewarning” przed pojawieniem się zawodników M20-M35 na punkcie widokowym i przed pojawieniem się zawodników na mecie. Od punktu radio zostanie Wam do pokonania 2-4 PK’y.

Kontroler PZOS odwiedził las, poznał kilkadziesiąt punktów i dał zielone światło, więc mapy są już przygotowywane. Aby zapewnić Wam dotarcie z mapą do mety, będzie ona wydrukowana na standardowym papierze i zabezpieczona folią przed wilgocią. Format mapy dla wszystkich to A3, zatem spodziewajcie się noszenia sporego kawałka papieru. Skala mapy 1:10 000 dla kategorii KM16-60 i 1:7500 dla starszych kategorii. Ze względu na czytelność mapy zrezygnowaliśmy ze skali 1:15000 dla seniorów.

Obrońcy tytułu z 2020 oczekujcie specjalnych złotych numerów startowych “Mistrz Polski 2020” – nawet jeżeli już “awansowaliście” do kolejnej kategorii.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *