W związku z aktualnie prowadzonymi już pracami kartograficznymi oraz projektowaniem tras, jak również w związku z tym, że duża część z Was posiada mapy z MP w Długodystansowym BnO z dniem 1 stycznia 2022 zamykamy tereny Mistrzostw Polski w RJnO oraz Klubowych Mistrzostw Polski w RJnO i BnO.

Na poniższych terenach zabroniona jest organizacja treningów, zawodów rowerowych lub biegowych zarówno z mapą jak i bez mapy. Zabronione jest również przebywanie w tym terenie w celach turystycznych.

Mapy na kwietniowe mistrzostwa w RJnO są już gotowe w 75%. Aktualnie staramy się przejechać po wszystkich ścieżkach, dróżkach i drogach, aby jakość mapy spełniała najwyższe standardy. Jednocześnie budowniczy tras już wstępnie przygotował dla Was obie jazdy. Wstępny zarys tras (o ile warunki bezśniegowe pozwolą) będziemy testować podczas najbliższych weekendów.

Zamknięcie terenu obejmuje kompleks leśny Puszczy Białej na wschód od drogi 50 łączącej Brok z Ostrowią Mazowiecką

Mapy na wrześniowe mistrzostwa biegowe w zdecydowanej większości są gotowe po MP w Długodystansowym BnO, ale na bieżąco są aktualizowane i dostosowywane do wrześniowych warunków bujniejszej roślinności.Trasy na sztafetę klubową są już gotowe i po feriach, po testach klubowych, zaprezentujemy parametry tras. Wstępny zarys tras na bieg średniodystansowy również jest już gotowy i w najbliższych tygodniach zostaną dopracowane do końca. Na bieżąco również modyfikowana jest mapa i trasy w związku z prowadzonymi pracami leśnymi.

Zamknięcie terenu obejmuje kompleks leśny Puszczy Białej pomiędzy wsiami Ponikiew-Pawłówek-Szygówek-Tocznabiel, czyli obszar pokryty mapami Pawłówek 2 (najnowsza) oraz starszymi Pawłówek, Szygówek oraz Ponikiew Płn.

Obszar centrum Pułtuska, nabrzeża, portu i terenów wokół Zamku na chwilę obecną pozostają otwarte.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.