Mistrzostwa na Mazowszu - RJnOczw. 07.04.2022 07:34
KOS WarszawaBrok
Lista startowa wg kategorii - KMP Start Masowystworzony przez OE12 © Stephan Krämer SportSoftware 2022

 
 
K-12 (6)
Nr StNr SIImię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSStartRanking
18004712Martyna Szuster11LUKS Azymek Zdzieszowice54140:0015
78032166Zuzanna Wiatrowska11LUKS Azymek Zdzieszowice54820:00432
58032165Maria Zajdowicz11LUKS Azymek Zdzieszowice54040:00290
68080624Olga Benesz11Stowarzyszenie Team 360 st Wwa53760:00162
48092011Julia Dżumaga11UKS Dąb Leszno53110:000
38032167Jagoda Majkowska11LUKS Azymek Zdzieszowice54350:0037
 
 
K-14 (6)
Nr StNr SIImię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSStartRanking
11Julia Kotołowska08UKS Lotna Zdzieszowice464410:001077
13Hanna Oleśniewicz09UKS Lotna Zdzieszowice504210:001264
81427391Anna Pilipczuk09Stowarzyszenie Team 360 st Wwa557310:000
128042009Sara Dżumaga09UKS Dąb Leszno423310:00254
108627431Natalia Hyla08UKS Kometa Gliwice522510:00138
9Sonia Kotłowska08UKS Lotna Zdzieszowice468910:00686
 
 
K-17 (5)
Nr StNr SIImię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSStartRanking
148629804Anna Zhylyk06UKS Kometa Gliwice564610:000
188070511Urszula Wąsiewicz07Stowarzyszenie Team 360 st Wwa408210:00964
178200612Julia Prais06UKS Dąb Leszno422510:00479
168516450Julianna Polewka06UKS Kometa Gliwice246110:0066
158032066Diana Chilimoniuk06UKS Falenica Warszawa506210:00319
 
 
K-20 (7)
Nr StNr SIImię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSStartRanking
198032162Nina Oleśniewicz03LUKS Azymek Zdzieszowice37265:00361
258631683Kinga Pogoda02UKS Kometa Gliwice24905:001211
238515550Aleksandra Polewka02UKS Kometa Gliwice24625:001144
268032164Aleksandra Łukasik04UKS Lotna Zdzieszowice37745:001029
228093107Natalia Burak04UKS Lotna Zdzieszowice37715:00880
218032163Karolina Dammfeld02LUKS Azymek Zdzieszowice34765:00853
278631700Matylda Leśniak04UKS Kometa Gliwice34065:001300
 
 
K-21 (7)
Nr StNr SIImię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSStartRanking
348000597Karolina Pacek88OK! Sport Warszawa234615:001155
29Aleisa Riabinin92UKS Falenica Warszawa551715:00164
358198206Aleksandra Szaturska01UKS Falenica Warszawa492115:001226
338631691Julia Nyga02UKS Kometa Gliwice298615:001067
318121986Anna Kaczmarek86UKS Dąb Leszno423415:00322
368310040Anna Kamińska83KU AZS WAT Warszawa6115:001275
308655946Monika Marcinkiewicz-Kajzer76PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.2615:00215
 
 
K-40/45 (4)
Nr StNr SIImię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSStartRanking
38Jolanta Zwolińska80UKS Falenica Warszawa55125:00138
408032061Alida Szymańska75UKS Falenica Warszawa37425:00211
428000599Zuzanna Szymańska77Stowarzyszenie Team 360 st Wwa26905:001300
418517305Sylwia Łukaszyk77UKS Dąb Leszno42355:00447
 
 
K-50 (5)
Nr StNr SIImię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSStartRanking
49Teresa Bugaj68WKS Wawel Kraków331315:00216
468051070Marzena Wąsiewicz70Stowarzyszenie Team 360 st Wwa408015:00911
488072469Urszula Trykozko69Stowarzyszenie Team 360 st Wwa269115:001242
448666005Agnieszka Pułczyńska71WKS Wawel Kraków519815:000
478229202Magdalena Gorczyca71KS Hades Poznań330615:00280
 
 
M-12 (4)
Nr StNr SIImię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSStartRanking
53Jerzy Zwoliński15UKS Falenica Warszawa56295:000
51Bartosz Zwoliński11UKS Falenica Warszawa55145:000
548631683Wojciech Towarek10UKS Kometa Gliwice55295:00149
528131721Szymon Pilipczuk10Stowarzyszenie Team 360 st Wwa55745:000
 
 
M-14 (5)
Nr StNr SIImię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSStartRanking
568518350Tomasz Towarek08UKS Kometa Gliwice552815:00150
558636993Jeremi Pułczyński09WKS Wawel Kraków401915:000
578170208Tymon Mikołajczak08UKS Dąb Leszno422415:00647
59Oliwier Matusiak09UKS Lotna Zdzieszowice503915:00828
608032065Bartosz Malinowski10UKS Falenica Warszawa493915:001300
 
 
M-17 (13)
Nr StNr SIImię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSStartRanking
688631676Patryk Marszałek05UKS Kometa Gliwice38235:00656
708032067Wojciech Malinowski07UKS Falenica Warszawa49385:001169
65Szymon Łukasik07UKS Lotna Zdzieszowice46875:00381
67Wojciech Woźniak07UKS Lotna Zdzieszowice46885:00476
668050202Jerzy Wąsiewicz05Stowarzyszenie Team 360 st Wwa40795:00654
642041336Norman Szymański06UKS Falenica Warszawa31995:00372
718093104Mateusz Kipka07UKS Lotna Zdzieszowice46865:001092
63Klemens Czok05UKS Lotna Zdzieszowice49635:00231
698093106Łukasz Burak06UKS Lotna Zdzieszowice46855:00745
628012837Bartosz Białasik07UKS Dąb Leszno42305:00335
728080305Filip Janowski05UKS Falenica Warszawa35065:001264
738093105Adam Dammfeld07UKS Lotna Zdzieszowice37725:001300
61Teodor Czok07UKS Lotna Zdzieszowice50285:0062
 
 
M-20 (4)
Nr StNr SIImię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSStartRanking
758631685Michał Towarek03UKS Kometa Gliwice335910:00410
748198204Eryk Szymański04UKS Falenica Warszawa319810:00148
778032161Marcin Sikorski02LUKS Azymek Zdzieszowice347510:00983
76Piotr Obstoj02UKS Lotna Zdzieszowice377510:00955
 
 
M-21 (10)
Nr StNr SIImię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSStartRanking
838032063Bartosz Nowak99UKS Falenica Warszawa30170:00844
868230543Marcin Pilipczuk85Stowarzyszenie Team 360 st Wwa52280:00491
828653083Tadeusz Piłkowski90Stowarzyszenie Team 360 st Wwa6890:00259
858032064Peter Riabinin91UKS Falenica Warszawa55040:00880
81Paweł Janiak80MKS Pogoń Siedlce0:000
841409336Dariusz Bogumił77Stowarzyszenie Team 360 st Wwa29820:00367
898032070Hubert Kielak96UKS Falenica Warszawa29460:001278
78Igor Kielak99UKS Falenica Warszawa30180:000
808012838Mateusz Mocek84UKS Dąb Leszno56410:000
878000846Bartosz Niebielski Jr01UKS Falenica Warszawa29470:001185
 
 
M-40 (6)
Nr StNr SIImię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSStartRanking
958032068Michał Malinowski81UKS Falenica Warszawa54900:00906
978000591Adam Wroniak69Stowarzyszenie Team 360 st Wwa27240:001256
93Mateusz Zwoliński80UKS Falenica Warszawa55110:0052
948005039Piotr Dopierała78Stowarzyszenie Team 360 st Wwa23500:00627
90Damian Kędziorek79UKS Falenica Warszawa47100:000
968024912Grzegorz Lippa78LUKS Azymek Zdzieszowice16200:00923
 
 
M-45 (7)
Nr StNr SIImię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSStartRanking
1042041335Adam Szymański77UKS Falenica Warszawa319715:00779
1018629803Ireneusz Towarek73UKS Kometa Gliwice335815:00213
107Bartosz Niebielski71UKS Falenica Warszawa15:001119
988040670Bartłomiej Krasuski70Stowarzyszenie Team 360 st Wwa221015:000
1038060619Rafał Benesz75Stowarzyszenie Team 360 st Wwa375315:00512
1068030173Igor Błachut73Stowarzyszenie Team 360 st Wwa267915:001038
1022041337Paweł Chilimoniuk74UKS Falenica Warszawa506315:00213
 
 
M-50/55 (10)
Nr StNr SIImię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSStartRanking
1188000833Remigiusz Nowak72KS Hades Poznań90710:001288
1108640904Krzysztof Urbaniak67Stowarzyszenie Team 360 st Wwa52210:00589
1128070620Piotr Wąsiewicz70Stowarzyszenie Team 360 st Wwa408110:00622
1081409338Wolfgang Meier70Stowarzyszenie Team 360 st Wwa537910:000
1098660491Ludomir ParfianowiczUNTS Warszawa10110:000
1118343099Tomasz Bergier72WKS Wawel Kraków319610:00646
1168000834Jacek Gorczyca71KS Hades Poznań330510:001231
1158032069Sławomir Kielak72UKS Falenica Warszawa301910:001171
1178060972Marcin Krasuski72OK! Sport Warszawa268810:001221
1148200663Piotr Niessner63WKS Wawel Kraków272510:00851
 
 
M-60 (4)
Nr StNr SIImię i nazwiskoUr.KlubNr PZOSStartRanking
1218000391Jan Zdanowicz59UKS Kometa Gliwice3020:00133
1238024911Dariusz Polewski61Indywidualny Opolskie42580:00551
1208058865Adam Hyjek61LUKS Azymek Zdzieszowice56470:000
1198198205Jan Cegiełka62UKS Falenica Warszawa810:000